امروز جمعه, 03 اسفند 1397 - Fri 02 22 2019

Menu

برگزاری مسابقات قرآن به‌مناسبت فرارسیدن دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان

گروه فعالیت‌های قرآنی: مسئول فرهنگی تبلیغات اسلامی ماکو از برگزاری مسابقات قرآن به‌مناسبت فرارسیدن دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان خبر داد.

احمد صبوری، مسئول فرهنگی تبلیغات اسلامی ماکو در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از آذربایجان غربی، گفت: همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی مسابقات قرآنی در رشته تفسیر جزء یک قرآن کریم به‌صورت عمومی و ویژه دبیران آموزش و پرورش برگزار می‌شود.

وی از برگزاری مسابقه کتابخوانی 10 خطبه از نهج‌البلاغه امیرالمؤمنین(ع(خبر داد و گفت: این مسابقات با شرکت دبیران آموزش و پرورش 20 بهمن اجرا می‌شود.

صبوری خاطرنشان کرد: همزمان با آغاز جشن‌های دهه فجر و جهت توسعه فرهنگی قرآنی طرح «10 شب، 10 مسجد» با حضور اقشار مختلف مردم هم اینک در مساجد این شهرستان در حال برگزاری است و تا 22 بهمن ادامه دارد.

این مقام مسئول برگزاری مسابقه مفاهیم  و قرائت قرآن ویژه خانواده شاهد و ایثارگر را از دیگر برنامه‌های کمیته قرآنی ستاد دهه فجر ای شهرستان اعلام کرد.

صبوری با اشاره به مسابقه پیامکی بهترین جمله در تکمیل «اگر من در بهمن 57 بودم»، گفت: برگزاری مسابقه تفسیر سوره فجر ویژه بانوان را از دیگر برنامه‌های اجرایی در دهه فجر است.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد