امروز جمعه, 03 اسفند 1397 - Fri 02 22 2019

Menu

امام جمعه ماکو دردیدار اعضای شورای تربیت وتعالی سپاه ماکو : شهید مطهری محصول ناب حوزه علمیه و دانشگاه اسلامی بود

به مناسبت گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی، اعضای شورای تربیت و تعالی سپاه ماکو، ریاست و کارکنان آموزش و پرورش شهرستان و جمعی از معلمان بسیجی شهر ماکو با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء ؛ به مناسبت گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی، اعضای شورای تربیت و تعالی سپاه ماکو، ریاست و کارکنان آموزش و پرورش شهرستان و جمعی از معلمان بسیجی شهر ماکو با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

حجت الاسلام ایوب رنجبری امام جمعه شهرستان ماکو در این دیدار ضمن گرامیداشت سالگرد شهادت استاد شهید مطهری(ره) و مقام معلم گفت: عرصه تعلیم و تربیت و عرصه بسیج عرصه ای جدی و فوق العاده مهم هستند که با نگاه به تاریخ انقلاب اسلامی ظرفیت آموزش و پرورش و بسیج همیشه موثرترین بوده و خواهد بود.

وی افزود: شهید مطهری (ره) محصول ناب حوزه علمیه و دانشگاه اسلامی بود و آثارش برگرفته از قرآن و اهل بیت (ع) همانند آیات قرآن دارای بطون متعدده است و از ویژگی آثار علامه استاد مطهری روان بودن و قابل استفاده برای اقشار مختلف مردم و پاسخگوی نیازهای مختلف جامعه است.

استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: امروز ترویج آثار و اندیشه های استاد مطهری (ره) بزرگترین و تأثیرگذارترین ظرفیت را در میدان نبرد جنگ نرم با دشمنان اسلام را به وجود آورده است.

وی ضمن تبریک هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و هفته گرامی داشت مقام معلم از همه متفکران و اندیشمندان و جوانان خواست که اثار شهید مطهری را بارها و بارها مورد مطالعه قرار دهند.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد